Kamieniarstwo Grobex

Pomagamy w godnym upamiętnieniu

Wojciechowski , Kamieniarstwo,
www.grobex.pl

ISTNIEJEMY OD
2010 ROKU
Galanteria nagrobna

Nasza firma współpracuje i zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości produktów, do których należą wazony cmentarne. Wśród nich znajdują się modele toczone, kwadratowe, zdobione, a także misy i kulowazy firmy MARKULAK.

Wykonane są z wysokiej jakości granitu, który jest odporny i wytrzymały na różnego rodzaju uszkodzenia. Doskonale sprawdza się jako materiał na wazony nagrobkowe, co pozwala na ozdobienie płyty nagrobka przez cały rok świeżymi kwiatami.

Oferujemy szeroki wybór tego typu produktów, dzięki czemu mogą stanowić eleganckie urozmaicenie pomnika. Klienci najczęściej decydują się jednak na modele w takim samym kolorze, jak płyta.

W naszym asortymencie dostępne są wazony cmentarne, proste wykonane z czarnego granitu, a także ozdobne posiadające zdobienia w postaci kwiatów, a także złotych wstawek nadających im elegancji. Taki duży wybór sprawia, że można znaleźć model idealnie dopasowany do pomnika.

Ich waga wynosi od 7 nawet do 16 kilogramów, dzięki czemu nie zwieje ich nawet silny wiatr. Odpowiedni ciężar tego typu produktów sprawia, że są stabilne i będą stanowić elegancką ozdobę każdego nagrobka.

W asortymencie mamy również lampiony cmentarne dostępne w różnych kolorach złotym, srebrnym i czarnym. Dzięki czemu można dopasować je do koloru płyty.

Zobacz dostępne kamienie:
MISJA

GALERIA GRANITÓW

II
III
IV
V
MISJA

GALERIA GRANITÓW

II
III
IV
V